Het TurboLine schrikdraad van Gallagher is de beste koordgeleider voor permanente afrasteringen voor runderen en paarden, maar ook geschikt voor het buitenhouden van wild
De Gallagher stroomgeleiders zijn verkrijgbaar in vele verschillende modellen en lengtes.
| Lengte | 200 m |
| Stuks | 1 |
| Hekwerk lengte maximaal | >500 m |
| Dikte | 6 mm |
| Afrasteringsdraad of -lint | Schrikdraad |
| Treksterkte | 430 kg |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Type afrastering | Permanent |
| Kleur | Bruin |
| Garantie | 7 jaar UV garantie |
Het TurboLine schrikdraad van Gallagher is de beste koordgeleider voor permanente afrasteringen voor runderen en paarden, maar ook geschikt voor het buitenhouden van wild
De Gallagher stroomgeleiders zijn verkrijgbaar in vele verschillende modellen en lengtes.
| Lengte | 200 m |
| Stuks | 1 |
| Hekwerk lengte maximaal | >500 m |
| Dikte | 6 mm |
| Afrasteringsdraad of -lint | Schrikdraad |
| Treksterkte | 430 kg |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Type afrastering | Permanent |
| Kleur | Bruin |
| Garantie | 7 jaar UV garantie |
:format(webp))
Bestel direct en ontvang €25 korting
Ontvang €25 korting met de code AFRASTERING2026. Geldig bij een online bestelling vanaf €150,- excl. btw t/m 31 mei 2026.