Twintag oormerk voor de individuele identificatie van biggen, lammeren en schapen.
De Twintag oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Verpakking oormerk | Blister |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Breedte | 10 mm |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| Specifieke diergroep | Big |
| Lengte | 35 mm |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 50 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Kleur | Groen |
| Nummerreeks | 001-050 |
Twintag oormerk voor de individuele identificatie van biggen, lammeren en schapen.
De Twintag oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Verpakking oormerk | Blister |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Breedte | 10 mm |
| Punt type (mannelijk) | Standaard punt |
| Specifieke diergroep | Big |
| Lengte | 35 mm |
| Oormerkdeel | Set |
| Stuks | 50 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Standard |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Kleur | Groen |
| Nummerreeks | 001-050 |
:format(webp))
Dit product is per 50 verpakt
Bestelt u bijv. 5 stuks dan ontvangt u 5 x 50 stuks. De weergegeven prijzen zijn ook per 50 stuks.