De MS Smartscan+ wireless 1.0 is een handheld software-gecontroleerde veterinaire scanner die door middel van een draadloze sonde videobeelden van de organen, baarmoeder of cervix weergeeft op de meegeleverde tablet + polsbevestiging; de scanner is daarom zeer geschikt voor drachtigheidscontrole.
De MS Smartscan+ wireless is geschikt voor zeugen, schapen, geiten en grote honden. De draadloze sonde en tablet worden geleverd in een koffer, inclusief de benodigde opladers.
De MS Smartscan+ wireless is beschikbaar in 2 uitvoeringen; 1.0 (drachtigheidscontrole) en 2.0 (drachtigheidscontrole en spekdiktemeter).
Drachtigheidstest
Bijzonderheden:| Maximale werkduur | 3 uur |
| Scandiepte | 100 - 180 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Hoogte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 43 cm |
| Stuks | 1 |
| Stroomsterkte | 3.4 Ah |
| Gebruikstemperatuur | -20 – 60 °C |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | 2 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Model | Tablet: 10,1" |
| Diergroep | Varkens, Schapen, Geiten |
| Aandrijving | Netstroom, Accu |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |
De MS Smartscan+ wireless 1.0 is een handheld software-gecontroleerde veterinaire scanner die door middel van een draadloze sonde videobeelden van de organen, baarmoeder of cervix weergeeft op de meegeleverde tablet + polsbevestiging; de scanner is daarom zeer geschikt voor drachtigheidscontrole.
De MS Smartscan+ wireless is geschikt voor zeugen, schapen, geiten en grote honden. De draadloze sonde en tablet worden geleverd in een koffer, inclusief de benodigde opladers.
De MS Smartscan+ wireless is beschikbaar in 2 uitvoeringen; 1.0 (drachtigheidscontrole) en 2.0 (drachtigheidscontrole en spekdiktemeter).
Drachtigheidstest
Bijzonderheden:| Maximale werkduur | 3 uur |
| Scandiepte | 100 - 180 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Hoogte | 20 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 43 cm |
| Stuks | 1 |
| Stroomsterkte | 3.4 Ah |
| Gebruikstemperatuur | -20 – 60 °C |
| Oplaadbaar | Ja |
| Garantie | 2 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Model | Tablet: 10,1" |
| Diergroep | Varkens, Schapen, Geiten |
| Aandrijving | Netstroom, Accu |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |