Het kippennet is een niet elektrisch afrasteringsnet voor het afbakenen van een veilige omgeving voor de kippen, ganzen of kalkoenen om buiten te kunnen scharrelen.
Het gebruik van niet-elektrificeerbare netten wordt vooral aanbevolen op plaatsen waar kinderen aanwezig zijn of waar geen elektrische afrastering nodig is voor beveiliging.
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Model | Niet elektrificeerbaar |
| Hoogte | 106 cm |
| Diergroep | Pluimvee |
| Type of net | Kippennet |
| Aantal horizontale draden | 11 |
| Lengte | 25 m |
| Kleur | Groen |
| Gewicht | 5.296 kg |
| Type grondpen | Dubbel |
| Aantal palen | 8 |
Het kippennet is een niet elektrisch afrasteringsnet voor het afbakenen van een veilige omgeving voor de kippen, ganzen of kalkoenen om buiten te kunnen scharrelen.
Het gebruik van niet-elektrificeerbare netten wordt vooral aanbevolen op plaatsen waar kinderen aanwezig zijn of waar geen elektrische afrastering nodig is voor beveiliging.
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Model | Niet elektrificeerbaar |
| Hoogte | 106 cm |
| Diergroep | Pluimvee |
| Type of net | Kippennet |
| Aantal horizontale draden | 11 |
| Lengte | 25 m |
| Kleur | Groen |
| Gewicht | 5.296 kg |
| Type grondpen | Dubbel |
| Aantal palen | 8 |
:format(webp))
Bestel direct en ontvang €25 korting
Ontvang €25 korting met de code AFRASTERING2026. Geldig bij een online bestelling vanaf €150,- excl. btw t/m 31 mei 2026.