Short introduction variant TEST005 {1020} NL
Product info variant TEST005 {1023} NL
Tips for users variant {1029} NL
Toelatingsnummer:Registration number variant {1042} NL
Productafmetingen:Product dimensions variant {1037} NL
Toediening:Administering variant {1026} NL
Materiaal eigenschappen:Material properties variant {1038} NL
Bijzonderheden:Specifics variant {1041} NL
Overige relevante productinformatie:Other relevant product information variant {1024} NL
Dosering:Dosage variant {1025} NL
Effectief tegen:Effective against variant {1045} NL
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 20 cg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Inhoud | 30 cg |
| Diepte | 24 mm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 1-2 dagen |
| Schuimend | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Speengrootte | 25 - 30 mm |
| Dikte | 14 cm |
| Gebruik | Regelmatig |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 5 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 534 m |
| Type of net | Wolvennet |
| Specifieke diergroep | Legkip |
| Lengte | 50 cm |
| Materiaal | Karton |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf factuurdatum, 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test |
| Afdeling / Ruimte | Broederij / Broeierij |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten |
| Fris geurend | ✩✩✩✩✩ |
| Afmeting | 50 cm x 25 mm x 5 mm |
Short introduction variant TEST005 {1020} NL
Product info variant TEST005 {1023} NL
Tips for users variant {1029} NL
Toelatingsnummer:Registration number variant {1042} NL
Productafmetingen:Product dimensions variant {1037} NL
Toediening:Administering variant {1026} NL
Materiaal eigenschappen:Material properties variant {1038} NL
Bijzonderheden:Specifics variant {1041} NL
Overige relevante productinformatie:Other relevant product information variant {1024} NL
Dosering:Dosage variant {1025} NL
Effectief tegen:Effective against variant {1045} NL
| Stuks | 1 |
| Leeggoed retourneerbaar | Ja |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kubieke inhoud | 50 cm³ |
| Normen & certificeringen | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Oppervlakte | 40 cm² |
| Typenummer | BW156 |
| Gewicht | 20 cg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Treksterkte | 8.58 kg |
| GWP-waarde (milieu impact) | 51561 |
| Inhoud | 30 cg |
| Diepte | 24 mm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja, 1-2 dagen |
| Schuimend | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Speengrootte | 25 - 30 mm |
| Dikte | 14 cm |
| Gebruik | Regelmatig |
| Normering PBM (persoonlijke beschermingsmiddelen) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie |
| Hoogte | 5 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 534 m |
| Type of net | Wolvennet |
| Specifieke diergroep | Legkip |
| Lengte | 50 cm |
| Materiaal | Karton |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf factuurdatum, 0-1 jaar: 100% garantie, 1-2 jaar: 75% garantie, 2-3 jaar: 50% garantie, 3-4 jaar: 25% garantie, 4+: Geen garantie |
| Model | Test |
| Afdeling / Ruimte | Broederij / Broeierij |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten |
| Fris geurend | ✩✩✩✩✩ |
| Afmeting | 50 cm x 25 mm x 5 mm |