De MS Plateauweegschaal is een elektronische dierweegschaal voor het snel en eenvoudig bepalen van het individuele gewicht van het dier.
De dierweegschaal is zeer geschikt om eenvoudig het toomgewicht en de groei van individuele biggen te bepalen.
De weegschaal wordt standaard geleverd met netstroomadapter.
Dierweegschaal
Materiaal eigenschappen:| Type weegschaal | Plateauweger |
| Gewicht | 4.35 kg |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Batterij(en)/accu('s) benodigd | 6 stuks |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 330 mm |
| Stuks | 1 |
| Maximale weegcapaciteit | 100 kg |
| Materiaal | RVS |
| Gebruikstemperatuur | 15 – 25 °C |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom, Batterij |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Nee |
| Type batterij | Penlite (AA) |
De MS Plateauweegschaal is een elektronische dierweegschaal voor het snel en eenvoudig bepalen van het individuele gewicht van het dier.
De dierweegschaal is zeer geschikt om eenvoudig het toomgewicht en de groei van individuele biggen te bepalen.
De weegschaal wordt standaard geleverd met netstroomadapter.
Dierweegschaal
Materiaal eigenschappen:| Type weegschaal | Plateauweger |
| Gewicht | 4.35 kg |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Batterij(en)/accu('s) benodigd | 6 stuks |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 330 mm |
| Stuks | 1 |
| Maximale weegcapaciteit | 100 kg |
| Materiaal | RVS |
| Gebruikstemperatuur | 15 – 25 °C |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom, Batterij |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Nee |
| Type batterij | Penlite (AA) |