Handpalletwagen voor het heffen en transporteren van pallets.
Wordt gedemonteerd geleverd, enkel stuurhendel hoeft gemonteerd te worden
Technische eigenschappen:| Lengte | 155 cm |
| Stuks | 1 |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Maximaal gewicht | 2500 kg |
| Materiaal | Staal: Staal gepoedercoat |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Gewicht | 74 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 122.5 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Rood |
Handpalletwagen voor het heffen en transporteren van pallets.
Wordt gedemonteerd geleverd, enkel stuurhendel hoeft gemonteerd te worden
Technische eigenschappen:| Lengte | 155 cm |
| Stuks | 1 |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Maximaal gewicht | 2500 kg |
| Materiaal | Staal: Staal gepoedercoat |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Gewicht | 74 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 122.5 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Rood |