De Schuimlans Greenline is een kwalitatief hoogwaardige schuimlans voor het eenvoudig en efficiënt aanbrengen van een egale en lang hechtende schuimlaag. Voor een diepe en krachtige reiniging.
De Schuimlans Greenline in verkrijgbaar met nozzles van 2.0 mm, 2.2 mm en 2.3 mm.
De schuimlans is ook zeer geschikt voor het schoonspuiten van materialen en oppervlakken nadat het schuimend reinigings- of desinfectiemiddel is aangebracht.
| Lengte | 60 cm |
| Stuks | 1 |
| Venturi kraan | 1.7 |
| Aansluiting ingang | 1/4" Buitendraad |
| Materiaal | RVS, Kunststof |
| Venturi schuimlans | 2.3 (geel) |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 15 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
De Schuimlans Greenline is een kwalitatief hoogwaardige schuimlans voor het eenvoudig en efficiënt aanbrengen van een egale en lang hechtende schuimlaag. Voor een diepe en krachtige reiniging.
De Schuimlans Greenline in verkrijgbaar met nozzles van 2.0 mm, 2.2 mm en 2.3 mm.
De schuimlans is ook zeer geschikt voor het schoonspuiten van materialen en oppervlakken nadat het schuimend reinigings- of desinfectiemiddel is aangebracht.
| Lengte | 60 cm |
| Stuks | 1 |
| Venturi kraan | 1.7 |
| Aansluiting ingang | 1/4" Buitendraad |
| Materiaal | RVS, Kunststof |
| Venturi schuimlans | 2.3 (geel) |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 15 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |