Deze MS ProfPacker V2 wordt aangeboden als een tweedekans product en is incompleet. De machine is niet gebruiksklaar omdat het verwarmingselement ontbreekt. Raadpleeg de bijgevoegde foto’s voor een exact beeld van de huidige staat.
Er zijn geen aanvullende onderdelen beschikbaar en wij kunnen op dit product geen garantie, service of technische ondersteuning verlenen.
| Lengte | 1500 mm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Hoogte | 750 mm |
| Breedte | 520 mm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
Deze MS ProfPacker V2 wordt aangeboden als een tweedekans product en is incompleet. De machine is niet gebruiksklaar omdat het verwarmingselement ontbreekt. Raadpleeg de bijgevoegde foto’s voor een exact beeld van de huidige staat.
Er zijn geen aanvullende onderdelen beschikbaar en wij kunnen op dit product geen garantie, service of technische ondersteuning verlenen.
| Lengte | 1500 mm |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Hoogte | 750 mm |
| Breedte | 520 mm |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |