MS Tag Round is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel voor varkens, runderen en schapen.
De MS Tag Round vrouwelijke oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 1.1 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Diameter | 27 mm |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |
MS Tag Round is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel voor varkens, runderen en schapen.
De MS Tag Round vrouwelijke oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
Materiaal eigenschappen:| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Dikte | 1.1 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Diameter | 27 mm |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Voor 2e kans artikelen geldt geen garantie. |
| Reden niet retourneren | 2e kans artikel kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |