Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Vikan Kunststof vloertrekker voor het droog trekken van natte oppervlakken.
De vloerwisser is verkrijgbaar in verschillende kleuren en borstelbreedtes.
| Lengte | 70 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polypropyleen, Rubber |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 390 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Kleur | Blauw |
Vikan Kunststof vloertrekker voor het droog trekken van natte oppervlakken.
De vloerwisser is verkrijgbaar in verschillende kleuren en borstelbreedtes.
| Lengte | 70 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polypropyleen, Rubber |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 390 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Kleur | Blauw |