Tatoeëerteken om uw dieren, door middel van een tatoeëertang, van een indentificatie code te voorzien.
| Stuks | 1 |
| Lengte pin | 9 mm |
| Tatoeër type | Tatoeëerteken tang |
| Hoogte tekens | 20 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type tatoeëerteken | Letters |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Type pin | Naald |
| Letter | A |
Tatoeëerteken om uw dieren, door middel van een tatoeëertang, van een indentificatie code te voorzien.
| Stuks | 1 |
| Lengte pin | 9 mm |
| Tatoeër type | Tatoeëerteken tang |
| Hoogte tekens | 20 mm |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type tatoeëerteken | Letters |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Type pin | Naald |
| Letter | A |