MS Broilercoating Profi is een speciaal voor de pluimveesector ontwikkelde coating.
Dankzij geoptimaliseerde harsen en slijtvaste vulstoffen ontstaat er een dikker laag welke een langere weerstand biedt tegen mechanische en chemische invloeden.
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | A |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Gebruikstemperatuur | 10 – 30 °C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Opslagtemperatuur | 10 – 25 °C |
| Diergroep | Pluimvee |
| Inhoud | 8 kg |
MS Broilercoating Profi is een speciaal voor de pluimveesector ontwikkelde coating.
Dankzij geoptimaliseerde harsen en slijtvaste vulstoffen ontstaat er een dikker laag welke een langere weerstand biedt tegen mechanische en chemische invloeden.
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | A |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Gebruikstemperatuur | 10 – 30 °C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Opslagtemperatuur | 10 – 25 °C |
| Diergroep | Pluimvee |
| Inhoud | 8 kg |