De max level filler is een soort verdikker, welke wordt toegevoegd aan de hars (A-component) en harder (B-component) van de MS Broilercoating Profi.
Dit maakt de coating wat dikker en daardoor robuuster, zodat er een hoogte van 1 mm kan worden aangehouden. De grondstof van de max level filler betreft heel fijn zand.
Droog houden en in een goed gesloten verpakking bewaren
Materiaal eigenschappen:Mengsel van zeer fijn gezeefd en vuurgedroogd granulaat i.c.m. kwartsmeel
| Lengte | 50 cm |
| Ruimte die wordt gecoat | Pluimveestal |
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Hoogte | 12 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Diergroep | Pluimvee |
| Inhoud | 25 kg |
De max level filler is een soort verdikker, welke wordt toegevoegd aan de hars (A-component) en harder (B-component) van de MS Broilercoating Profi.
Dit maakt de coating wat dikker en daardoor robuuster, zodat er een hoogte van 1 mm kan worden aangehouden. De grondstof van de max level filler betreft heel fijn zand.
Droog houden en in een goed gesloten verpakking bewaren
Materiaal eigenschappen:Mengsel van zeer fijn gezeefd en vuurgedroogd granulaat i.c.m. kwartsmeel
| Lengte | 50 cm |
| Ruimte die wordt gecoat | Pluimveestal |
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Hoogte | 12 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Diergroep | Pluimvee |
| Inhoud | 25 kg |