MS Topcoat-trans is een hoogwaardige transparante vloercoating die als eindlaag dient voor een met antislip materiaal ingestrooide coating vloer waardoor de ingestrooide onderlaag zichtbaar blijft.
Epoxy coatings worden geleverd als 2 losse componenten: A en B. De componenten dienen altijd in een vaste verhouding te worden gemengd.
Dit artikel is component A.
| Ruimte die wordt gecoat | Voerkeuken, Hygiƫnesluis, Melkstal, Varkensstal, Pluimveestal |
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | A |
| Materiaal | Epoxy |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Gebruikstemperatuur | 15 ā 25 °C |
| Coating laag | Vloerverf |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Opslagtemperatuur | 10 ā 25 °C |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 5.89 kg |
| Kleur | Transparant |
MS Topcoat-trans is een hoogwaardige transparante vloercoating die als eindlaag dient voor een met antislip materiaal ingestrooide coating vloer waardoor de ingestrooide onderlaag zichtbaar blijft.
Epoxy coatings worden geleverd als 2 losse componenten: A en B. De componenten dienen altijd in een vaste verhouding te worden gemengd.
Dit artikel is component A.
| Ruimte die wordt gecoat | Voerkeuken, Hygiƫnesluis, Melkstal, Varkensstal, Pluimveestal |
| Stuks | 1 |
| Bestanddelen | A |
| Materiaal | Epoxy |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Gebruikstemperatuur | 15 ā 25 °C |
| Coating laag | Vloerverf |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Opslagtemperatuur | 10 ā 25 °C |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Inhoud | 5.89 kg |
| Kleur | Transparant |