MS Gel Repair is transparante epoxy gel coating bestaande uit 2 componenten voor het opvullen van scheuren, voegen en zaagsneden in betonnen en cementdeklvoeren. Hierdoor ontstaat een vlakke en vloeistofdichte vloer die zeer makkelijk te reinigen is voor optimale hygiëne.
MS Gel repair is zeer geschikt voor het repareren en opvullen van scheuren, naden en zaagsneden in bijvoorbeeld pluimveestallen, garages en werkplaatsen.
De epoxy gel wordt geleverd als 2 losse componenten: A en B. De componenten dienen altijd in een vaste verhouding gemengd te worden.
| Ruimte die wordt gecoat | Pluimveestal |
| Stuks | 1 |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Materiaal | Epoxy |
| Gebruikstemperatuur | 10 – 30 °C |
| Coating laag | Reparatie |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Opslagtemperatuur | 10 – 25 °C |
| Diergroep | Pluimvee |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Bestanddelen | A |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Inhoud | 3.73 kg |
MS Gel Repair is transparante epoxy gel coating bestaande uit 2 componenten voor het opvullen van scheuren, voegen en zaagsneden in betonnen en cementdeklvoeren. Hierdoor ontstaat een vlakke en vloeistofdichte vloer die zeer makkelijk te reinigen is voor optimale hygiëne.
MS Gel repair is zeer geschikt voor het repareren en opvullen van scheuren, naden en zaagsneden in bijvoorbeeld pluimveestallen, garages en werkplaatsen.
De epoxy gel wordt geleverd als 2 losse componenten: A en B. De componenten dienen altijd in een vaste verhouding gemengd te worden.
| Ruimte die wordt gecoat | Pluimveestal |
| Stuks | 1 |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Materiaal | Epoxy |
| Gebruikstemperatuur | 10 – 30 °C |
| Coating laag | Reparatie |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Opslagtemperatuur | 10 – 25 °C |
| Diergroep | Pluimvee |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Bestanddelen | A |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Inhoud | 3.73 kg |