Granulaat is een zeer sterk gekleurd grind voor antislip en slijtvaste toepassingen op vloeren.
Granulaat geeft het oppervlak een licht tot gemiddelde structuur wat zorgt voor een antislip werking, waardoor de vloer minder glad aanvoelt en meer grip geeft aan mens en dier die over de vloer lopen.
Strooien
Toepassing:Verbruik: 1,5 - 2 kg/m²
| Ruimte die wordt gecoat | Centrale gang |
| Stuks | 1 |
| Coating laag | Anti slip |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Model | RAL-7001 |
| Korrelgrootte | 0,3 - 0,8 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Inhoud | 25 kg |
| Kleur | Grijs |
Granulaat is een zeer sterk gekleurd grind voor antislip en slijtvaste toepassingen op vloeren.
Granulaat geeft het oppervlak een licht tot gemiddelde structuur wat zorgt voor een antislip werking, waardoor de vloer minder glad aanvoelt en meer grip geeft aan mens en dier die over de vloer lopen.
Strooien
Toepassing:Verbruik: 1,5 - 2 kg/m²
| Ruimte die wordt gecoat | Centrale gang |
| Stuks | 1 |
| Coating laag | Anti slip |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Model | RAL-7001 |
| Korrelgrootte | 0,3 - 0,8 mm |
| Diergroep | Varkens |
| Inhoud | 25 kg |
| Kleur | Grijs |