Granulaat is een antislip materiaal dat gebruikt kan worden op vloercoating en gietvloeren zodat de vloer minder glad wordt en meer grip biedt aan zijn gebruikers. Het granulaat is vuur gedroogd en ontdaan van organische stoffen.
Het granulaat moet op de nog natte vloercoating gestrooid te worden voor een goede hechting en er dient altijd nog een toplaag aangebracht te worden over het granulaat om een goede afsluiting en duurzaamheid te waarborgen.
Strooien
Toepassing:Verbruik: 1 - 2 kg/m²
| Ruimte die wordt gecoat | Hygiënesluis, Melkstal, Varkensstal |
| Stuks | 1 |
| Coating laag | Anti slip |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Korrelgrootte | 0,1 - 0,3 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 25 kg |
Granulaat is een antislip materiaal dat gebruikt kan worden op vloercoating en gietvloeren zodat de vloer minder glad wordt en meer grip biedt aan zijn gebruikers. Het granulaat is vuur gedroogd en ontdaan van organische stoffen.
Het granulaat moet op de nog natte vloercoating gestrooid te worden voor een goede hechting en er dient altijd nog een toplaag aangebracht te worden over het granulaat om een goede afsluiting en duurzaamheid te waarborgen.
Strooien
Toepassing:Verbruik: 1 - 2 kg/m²
| Ruimte die wordt gecoat | Hygiënesluis, Melkstal, Varkensstal |
| Stuks | 1 |
| Coating laag | Anti slip |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type coating | Vloercoating |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Korrelgrootte | 0,1 - 0,3 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 25 kg |