Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De Showa nitril handschoenen zijn uiterst geschikt voor werkzaamheden met chemische middelen. Dankzij het extra dunne materiaal, voelt de handschoen als een tweede huid.
Verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL.
| Lengte | 30 cm |
| Vloeistofbestendigheid | Water: dicht |
| Stuks | 12 |
| Materiaal | Rubber: Nitril |
| Normen & certificeringen | EN ISO 374-1:2016/A, ISO 374-5:2016 |
| Dikte | 0.23 mm |
| Handschoen type | Chemisch bestendige handschoen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type kleding | Handschoen |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Gebruikshandschoen | Chemicaliën |
| Coating handschoen | Nitril |
| Handschoenmaat | 8/M |
| Kleur | Blauw |
De Showa nitril handschoenen zijn uiterst geschikt voor werkzaamheden met chemische middelen. Dankzij het extra dunne materiaal, voelt de handschoen als een tweede huid.
Verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL.
| Lengte | 30 cm |
| Vloeistofbestendigheid | Water: dicht |
| Stuks | 12 |
| Materiaal | Rubber: Nitril |
| Normen & certificeringen | EN ISO 374-1:2016/A, ISO 374-5:2016 |
| Dikte | 0.23 mm |
| Handschoen type | Chemisch bestendige handschoen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Type kleding | Handschoen |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Gebruikshandschoen | Chemicaliën |
| Coating handschoen | Nitril |
| Handschoenmaat | 8/M |
| Kleur | Blauw |