Comfortabel gebreid vest met softshell, geschikt voor zowel werk als vrije tijd.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
| Kledingmaat | M |
| Type kleding | Jas |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Capuchon | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | - |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Type jas | Jack |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Sluiting | Rits |
| Kledinglengte | Lange mouwen |
| Doekgewicht | 380 g/m² |
| Kleur | Groen |
Comfortabel gebreid vest met softshell, geschikt voor zowel werk als vrije tijd.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
| Kledingmaat | M |
| Type kleding | Jas |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Capuchon | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | - |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Type jas | Jack |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Sluiting | Rits |
| Kledinglengte | Lange mouwen |
| Doekgewicht | 380 g/m² |
| Kleur | Groen |