Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Duurzame en functionele Amerikaanse overall van ripstop, geschikt voor verschillende werkzaamheden die comfort en bewegingsvrijheid vereisen.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
Niet aanbevolen voor de industriële sector
| Kledingmaat | M |
| Type kleding | Overall |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | - |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Katoen, Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Sluiting | Klikgesp |
| Doekgewicht | 250 g/m² |
| Lengte broekspijp | Standaard |
| Type overall | Amerikaanse overall |
| Kleur | Groen |
Duurzame en functionele Amerikaanse overall van ripstop, geschikt voor verschillende werkzaamheden die comfort en bewegingsvrijheid vereisen.
Verkrijgbaar in verschillende maten.
Niet aanbevolen voor de industriële sector
| Kledingmaat | M |
| Type kleding | Overall |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Vloeistofbestendigheid | - |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Katoen, Kunststof: Polyester |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Sluiting | Klikgesp |
| Doekgewicht | 250 g/m² |
| Lengte broekspijp | Standaard |
| Type overall | Amerikaanse overall |
| Kleur | Groen |