De Maul weegschaal is een professionele en compacte precisie weegschaal voor het snel en nauwkeurig afwegen van hoeveelheden tot 5000 gram.
De Maul weegschaal wordt geleverd inclusief CR2032 batterijen.
Indien niet meer in gebruik schakelt de weegschaal zichzelf uit
Productafmetingen:Behuizing: Slagvast kunststof
| Weegbereik | 2 - 5000 g |
| Type weegschaal | Precisieweger |
| Gradaties | 1 |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Batterij(en)/accu('s) benodigd | 1 stuk |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 205 mm |
| Stuks | 1 |
| Maximale weegcapaciteit | 5 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Oplaadbaar | Nee |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Batterij |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |
| Type batterij | Knoop (CR2032) |
De Maul weegschaal is een professionele en compacte precisie weegschaal voor het snel en nauwkeurig afwegen van hoeveelheden tot 5000 gram.
De Maul weegschaal wordt geleverd inclusief CR2032 batterijen.
Indien niet meer in gebruik schakelt de weegschaal zichzelf uit
Productafmetingen:Behuizing: Slagvast kunststof
| Weegbereik | 2 - 5000 g |
| Type weegschaal | Precisieweger |
| Gradaties | 1 |
| Hoogte | 15 mm |
| Breedte | 165 mm |
| Batterij(en)/accu('s) benodigd | 1 stuk |
| Schakelaar | Aan/uit |
| Lengte | 205 mm |
| Stuks | 1 |
| Maximale weegcapaciteit | 5 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Oplaadbaar | Nee |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Batterij |
| Batterij(en)/accu's inbegrepen | Ja |
| Type batterij | Knoop (CR2032) |