De MS verwarmingsmat is een elektrische verwarmingsmat voor gebruik in het biggennest en biedt essentiële warmte die biggen nodig hebben in de eerste periode van hun leven.
De MS verwarmingsmatten zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen. De MS Verwarmingsmatten dienen altijd gebruikt te worden in combinatie met een controller (niet inbegrepen).
90 x 40 cm
Toepassing:GFK (glasvezel versterkt kunststof)
| Type stalverwarming | Verwarmingsmat |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Breedte | 40 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Versie | Rechts |
| Specifieke diergroep | Big |
| Lengte | 90 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Normen & certificeringen | IPX7 |
| Gebruikstemperatuur | 25 – 40 °C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Opslagtemperatuur | 5 – 40 °C |
| Diergroep | Varkens |
| Energiebron | Elektrisch |
| Afmeting | 90 cm x 40 cm |
De MS verwarmingsmat is een elektrische verwarmingsmat voor gebruik in het biggennest en biedt essentiële warmte die biggen nodig hebben in de eerste periode van hun leven.
De MS verwarmingsmatten zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen. De MS Verwarmingsmatten dienen altijd gebruikt te worden in combinatie met een controller (niet inbegrepen).
90 x 40 cm
Toepassing:GFK (glasvezel versterkt kunststof)
| Type stalverwarming | Verwarmingsmat |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Breedte | 40 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Versie | Rechts |
| Specifieke diergroep | Big |
| Lengte | 90 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Normen & certificeringen | IPX7 |
| Gebruikstemperatuur | 25 – 40 °C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Opslagtemperatuur | 5 – 40 °C |
| Diergroep | Varkens |
| Energiebron | Elektrisch |
| Afmeting | 90 cm x 40 cm |