Deze flikkervrije EcoTube Plus LED buis is gemaakt van glas met een speciale coating om uitzakken te voorkomen en tegelijkertijd een optimale splinterbescherming te garanderen.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
| Maximale werkduur | 50000 uur |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Energielabel | C |
| Lichtopbrengst | 4000 lm |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel daglicht |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 150 cm |
| Type verlichting | Buis |
| Stuks | 10 |
| Materiaal | Glas |
| Lamp toepassing | Stal |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 24 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | G13 (T8/TL-D) |
Deze flikkervrije EcoTube Plus LED buis is gemaakt van glas met een speciale coating om uitzakken te voorkomen en tegelijkertijd een optimale splinterbescherming te garanderen.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
| Maximale werkduur | 50000 uur |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Energielabel | C |
| Lichtopbrengst | 4000 lm |
| Type lamp | LED |
| Lichtkleur | Koel daglicht |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 150 cm |
| Type verlichting | Buis |
| Stuks | 10 |
| Materiaal | Glas |
| Lamp toepassing | Stal |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 24 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | G13 (T8/TL-D) |