LED-licht voor de verlichting van stallen, rijhallen en arena's, industriële gebouwen en magazijnen. Ook geschikt voor buitengebruik.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
Directe of hangende plafondinstallatie met verstelbare montagebeugels of ogen
Overige relevante productinformatie:Met D-markering volgens DIN EN 60598-2-24, daardoor geschikt voor gebieden met brandgevaar door brandbare stof of vezels (hooiopslag, voer, strooisel, enz.)
| Maximale werkduur | 100000 uur |
| Kleurtemperatuur | 5700 K |
| Energielabel | D |
| Lichtopbrengst | 36000 lm |
| Gewicht | 16000 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 430 mm |
| Breedte | 298 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtkleur | Koel daglicht |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 580 mm |
| Type verlichting | Lamp |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP65 + EN 60598-2-24 |
| Lamp toepassing | Binnen, Buiten, Stal, Stal met ammoniak |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 300 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | Niet vervangbaar |
| Kleur | Zwart |
LED-licht voor de verlichting van stallen, rijhallen en arena's, industriële gebouwen en magazijnen. Ook geschikt voor buitengebruik.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
Directe of hangende plafondinstallatie met verstelbare montagebeugels of ogen
Overige relevante productinformatie:Met D-markering volgens DIN EN 60598-2-24, daardoor geschikt voor gebieden met brandgevaar door brandbare stof of vezels (hooiopslag, voer, strooisel, enz.)
| Maximale werkduur | 100000 uur |
| Kleurtemperatuur | 5700 K |
| Energielabel | D |
| Lichtopbrengst | 36000 lm |
| Gewicht | 16000 g |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 430 mm |
| Breedte | 298 mm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Dimbaar | Ja |
| Lichtkleur | Koel daglicht |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 580 mm |
| Type verlichting | Lamp |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP65 + EN 60598-2-24 |
| Lamp toepassing | Binnen, Buiten, Stal, Stal met ammoniak |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 300 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Aandrijving | Netstroom |
| Fitting | Niet vervangbaar |
| Kleur | Zwart |