Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Deze efficiënte LED lamp is speciaal ontwikkeld voor gebruik in stallen met hoge plafondconstructies. Deze niet dimbare lamp is DLG-gecertificeerd, waardoor deze bij uitstek geschikt is voor toepassing in de veehouderij.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
Speciale vorm van koellichaam voor een geoptimaliseerde warmteafvoer
Materiaal eigenschappen:Behuizing van aluminium spuitgietwerk met anti-corrosiecoating
Wetgeving:Met D-teken conform DIN EN 60598-2-24, en hierdoor geschikt voor ruimten die door brandbaar stof of brandbare vezels brandgevaarlijk zijn (hooi-opslag, veevoer, strooisel, enz.)
| Maximale werkduur | 100000 uur |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kleurtemperatuur | 5700 K |
| Energielabel | C |
| Lichtopbrengst | 26400 lm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Diameter | 365 mm |
| Lichtkleur | Helder wit |
| Type verlichting | Lamp |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP65, DIN EN 60598-2-24, DLG |
| Lamp toepassing | Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 200 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Fitting | Niet vervangbaar |
Deze efficiënte LED lamp is speciaal ontwikkeld voor gebruik in stallen met hoge plafondconstructies. Deze niet dimbare lamp is DLG-gecertificeerd, waardoor deze bij uitstek geschikt is voor toepassing in de veehouderij.
Verkrijgbaar in verschillende modellen.
Speciale vorm van koellichaam voor een geoptimaliseerde warmteafvoer
Materiaal eigenschappen:Behuizing van aluminium spuitgietwerk met anti-corrosiecoating
Wetgeving:Met D-teken conform DIN EN 60598-2-24, en hierdoor geschikt voor ruimten die door brandbaar stof of brandbare vezels brandgevaarlijk zijn (hooi-opslag, veevoer, strooisel, enz.)
| Maximale werkduur | 100000 uur |
| CE goedgekeurd | Ja |
| Kleurtemperatuur | 5700 K |
| Energielabel | C |
| Lichtopbrengst | 26400 lm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type lamp | LED |
| Diameter | 365 mm |
| Lichtkleur | Helder wit |
| Type verlichting | Lamp |
| Stuks | 1 |
| Normen & certificeringen | IP65, DIN EN 60598-2-24, DLG |
| Lamp toepassing | Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Kleurweergave index (CRI) | 80-89% |
| Vermogen | 200 W |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Fitting | Niet vervangbaar |