De Dosatron D07 is een reserveonderdeel van de MS AutoHoofClean Pomp-unit.
De Dosatron pomp wordt geleverd inclusief muurbevestiging, aanzuigslang met filter en gebruiksaanwijzing.
| Minimum waterdruk | 0.3 bar |
| Ø in - uit (mm) | 19 mm |
| Typenummer | D07 RE 5 EPDM |
| Doseer verhouding maximaal | 5.5 % |
| Pomp: drinkwater stroomsnelheid maximaal | 700 L/u |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Pomp: drinkwater stroomsnelheid minimaal | 5 L/u |
| Stuks | 1 |
| Maximale waterdruk | 6 bar |
| Doseer verhouding minimaal | 5.5 % |
| Te gebruiken voor | Hoofclean |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Pomp capaciteit maximaal | 38.5 L/u |
De Dosatron D07 is een reserveonderdeel van de MS AutoHoofClean Pomp-unit.
De Dosatron pomp wordt geleverd inclusief muurbevestiging, aanzuigslang met filter en gebruiksaanwijzing.
| Minimum waterdruk | 0.3 bar |
| Ø in - uit (mm) | 19 mm |
| Typenummer | D07 RE 5 EPDM |
| Doseer verhouding maximaal | 5.5 % |
| Pomp: drinkwater stroomsnelheid maximaal | 700 L/u |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Pomp: drinkwater stroomsnelheid minimaal | 5 L/u |
| Stuks | 1 |
| Maximale waterdruk | 6 bar |
| Doseer verhouding minimaal | 5.5 % |
| Te gebruiken voor | Hoofclean |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Pomp capaciteit maximaal | 38.5 L/u |