Digitale doseerpomp voor het doseren van zuren.
Deze pomp is een onderdeel van de MS Smart Pump Acid en Duo.
De Pomp Acid wordt standaard geleverd met plug & play aansluitingen, pompbewaking (sensor), pH Electrode EPHS (+houder), Bufferoplossing pH4/pH7 en een wegwerpspuit ter ontluchting.
| Stuks | 1 |
| Puls per liter | 2 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| CC per slag | 120 |
| Maximale waterdruk | 4 bar |
| Injecties per minuut maximum | 28 |
| Pomp capaciteit maximaal | 20 L/u |
Digitale doseerpomp voor het doseren van zuren.
Deze pomp is een onderdeel van de MS Smart Pump Acid en Duo.
De Pomp Acid wordt standaard geleverd met plug & play aansluitingen, pompbewaking (sensor), pH Electrode EPHS (+houder), Bufferoplossing pH4/pH7 en een wegwerpspuit ter ontluchting.
| Stuks | 1 |
| Puls per liter | 2 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Spanning | 230 V |
| CC per slag | 120 |
| Maximale waterdruk | 4 bar |
| Injecties per minuut maximum | 28 |
| Pomp capaciteit maximaal | 20 L/u |