De Dyson Airblade is een handendroger met handvrije bediening voor het eenvoudige, hygiënische en snel drogen van de handen.
| Luchtstroom | 1800 L/min |
| Diepte | 10 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polycarbonaat |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 2.9 kg |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 23.5 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Kleur | Zilver |
De Dyson Airblade is een handendroger met handvrije bediening voor het eenvoudige, hygiënische en snel drogen van de handen.
| Luchtstroom | 1800 L/min |
| Diepte | 10 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof: Polycarbonaat |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 2.9 kg |
| Hoogte | 40 cm |
| Breedte | 23.5 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Geen |
| Kleur | Zilver |