De MS Fancontroller is een digitale klimaat regelaar voor het reguleren van de temperatuur in een ruimte door het aansturen van de aangesloten ventilatoren.
De MS Fancontroller wordt geleverd inclusief temperatuursensor met 10 meter kabel, 4 aansluitconnectors en een 230V netstroom aansluiting met 1.5 meter kabel.
Om de ventilatoren aan te kunnen sturen met de klimaatregelaar dient iedere ventilator voorzien te worden van een frequentieregelaar; een complete set bestaat uit een MS Fancontroller met max. 4 ventilatoren die ieder voorzien zijn van een frequentieregelaar (4x).
Behuizing: kunststof
| Lengte | 165 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Normen & certificeringen | IP54 |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 1.69 kg |
| Hoogte | 285 mm |
| Breedte | 260 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit, Traploos |
De MS Fancontroller is een digitale klimaat regelaar voor het reguleren van de temperatuur in een ruimte door het aansturen van de aangesloten ventilatoren.
De MS Fancontroller wordt geleverd inclusief temperatuursensor met 10 meter kabel, 4 aansluitconnectors en een 230V netstroom aansluiting met 1.5 meter kabel.
Om de ventilatoren aan te kunnen sturen met de klimaatregelaar dient iedere ventilator voorzien te worden van een frequentieregelaar; een complete set bestaat uit een MS Fancontroller met max. 4 ventilatoren die ieder voorzien zijn van een frequentieregelaar (4x).
Behuizing: kunststof
| Lengte | 165 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Normen & certificeringen | IP54 |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 1.69 kg |
| Hoogte | 285 mm |
| Breedte | 260 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Spanning | 230 V |
| Schakelaar | Aan/uit, Traploos |