Master verlengsnoer voor gebruik met 400V apparaten. De connector heeft een 5-pins aansluiting.
| Lengte | 5 m |
| Stuks | 1 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Vermogen | 10 kW |
| Spanning | 400 V |
| Kleur | Zwart |
Master verlengsnoer voor gebruik met 400V apparaten. De connector heeft een 5-pins aansluiting.
| Lengte | 5 m |
| Stuks | 1 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 1.38 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Vermogen | 10 kW |
| Spanning | 400 V |
| Kleur | Zwart |