Medicijnkoffer voor het veilig bewaren en vervoeren van medische producten.
De medicijnkoffer is verkrijgbaar in de kleur groen.
| Diepte | 34 cm |
| Stuks | 1 |
| Formaat | Klein |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 29 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Groen |
Medicijnkoffer voor het veilig bewaren en vervoeren van medische producten.
De medicijnkoffer is verkrijgbaar in de kleur groen.
| Diepte | 34 cm |
| Stuks | 1 |
| Formaat | Klein |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 29 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Groen |