Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Koelunit voor het gekoeld bewaren van kadavers of dierlijk restmateriaal in een dumbox van maximaal 10m³.
De koelunit is geschikt voor een dumbox. Het gekoeld bewaren van afvalproducten zoals kadavers en dierlijk restmateriaal is een goede stap naar een betere bedrijfshygiëne. In combinatie met een dumbox is deze koelunit geschikt om kadavers langer op een verantwoorde manier te bewaren alvorens zij voor destructie worden aangeboden. Bij het gebruik van een kadaverkoeling heeft ongedierte geen kans en wordt de afhaalfrequentie sterk verlaagd.
Technische eigenschappen:De koelunit is geschikt voor een dumbox. Het gekoeld bewaren van afvalproducten zoals kadavers en dierlijk restmateriaal is een goede stap naar een betere bedrijfshygiëne. In combinatie met een dumbox is deze koelunit geschikt om kadavers langer op een verantwoorde manier te bewaren alvorens zij voor destructie worden aangeboden. Bij het gebruik van een kadaverkoeling heeft ongedierte geen kans en wordt de afhaalfrequentie sterk verlaagd.
Bijzonderheden:Deze aanhangkoelunit is zeer duurzaam, heeft een laag energieverbruik en is geluidsarm. Door middel van de elektronische thermostaat wordt de temperatuur in de koeling automatisch geregeld. Deze koelunit zal automatisch een paar keer per dag draaien om zo alle onderdelen actief te houden. Dit verbetert de levensduur aanzienlijk. De aanhangkoelunit is milieuvriendelijk en heeft een geïsoleerde polyester behuizing voor optimale prestaties.
| Koelcapaciteit | 1380 watt |
| Koelvermogen | 10 m³ |
| Gewicht | 51 kg |
| GWP-waarde (milieu impact) | 2088 |
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 79 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type koelmiddel | R410A, 750 gram |
| Spanning | 220 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 82 cm |
| Type koeling | Aanhangkoelunit |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Kunststof: Polyester, Kunststof: Polyurethaan |
| Geluidsniveau | 49 dB |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf leverdatum op verdamperventilator, 3 jaar vanaf leverdatum op koelunit, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |
Koelunit voor het gekoeld bewaren van kadavers of dierlijk restmateriaal in een dumbox van maximaal 10m³.
De koelunit is geschikt voor een dumbox. Het gekoeld bewaren van afvalproducten zoals kadavers en dierlijk restmateriaal is een goede stap naar een betere bedrijfshygiëne. In combinatie met een dumbox is deze koelunit geschikt om kadavers langer op een verantwoorde manier te bewaren alvorens zij voor destructie worden aangeboden. Bij het gebruik van een kadaverkoeling heeft ongedierte geen kans en wordt de afhaalfrequentie sterk verlaagd.
Technische eigenschappen:De koelunit is geschikt voor een dumbox. Het gekoeld bewaren van afvalproducten zoals kadavers en dierlijk restmateriaal is een goede stap naar een betere bedrijfshygiëne. In combinatie met een dumbox is deze koelunit geschikt om kadavers langer op een verantwoorde manier te bewaren alvorens zij voor destructie worden aangeboden. Bij het gebruik van een kadaverkoeling heeft ongedierte geen kans en wordt de afhaalfrequentie sterk verlaagd.
Bijzonderheden:Deze aanhangkoelunit is zeer duurzaam, heeft een laag energieverbruik en is geluidsarm. Door middel van de elektronische thermostaat wordt de temperatuur in de koeling automatisch geregeld. Deze koelunit zal automatisch een paar keer per dag draaien om zo alle onderdelen actief te houden. Dit verbetert de levensduur aanzienlijk. De aanhangkoelunit is milieuvriendelijk en heeft een geïsoleerde polyester behuizing voor optimale prestaties.
| Koelcapaciteit | 1380 watt |
| Koelvermogen | 10 m³ |
| Gewicht | 51 kg |
| GWP-waarde (milieu impact) | 2088 |
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 79 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Type koelmiddel | R410A, 750 gram |
| Spanning | 220 V |
| Schakelaar | Geen |
| Lengte | 82 cm |
| Type koeling | Aanhangkoelunit |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS, Kunststof: Polyester, Kunststof: Polyurethaan |
| Geluidsniveau | 49 dB |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, 1 jaar fabrieksgarantie vanaf leverdatum op verdamperventilator, 3 jaar vanaf leverdatum op koelunit, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Aandrijving | Netstroom |