De Tesla kadaverkoeling is een robuuste koelunit voor het verantwoord en op een hygiënische wijze bewaren van kadavers.
De kadaverkoeling wordt geleverd inclusief omkasting en koelunit. Artikel wordt exclusief kadaverton geleverd.
De koeling dient in de schaduw onder een afdak of binnen geplaatst te worden.
Materiaal eigenschappen:PU gecoate panelen (dikte: 6 cm) met hoge isolatiewaarde.
| Type koeling | Kadaverkoeling |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Aantal vulluiken | 0 |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Capaciteit kadaverkoeling | 5x 240 L / 1x 950 L |
| Koelcapaciteit | 490 watt |
| Binnenmaten (l x b x h) | 194 x 218 x 128 cm |
| Buitenmaten (l x b x h) | 200 x 230 x 140 cm |
| Type koelmiddel | R-290, 120 gram |
| Versie | 5-tons |
De Tesla kadaverkoeling is een robuuste koelunit voor het verantwoord en op een hygiënische wijze bewaren van kadavers.
De kadaverkoeling wordt geleverd inclusief omkasting en koelunit. Artikel wordt exclusief kadaverton geleverd.
De koeling dient in de schaduw onder een afdak of binnen geplaatst te worden.
Materiaal eigenschappen:PU gecoate panelen (dikte: 6 cm) met hoge isolatiewaarde.
| Type koeling | Kadaverkoeling |
| Stuks | 1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Aantal vulluiken | 0 |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Capaciteit kadaverkoeling | 5x 240 L / 1x 950 L |
| Koelcapaciteit | 490 watt |
| Binnenmaten (l x b x h) | 194 x 218 x 128 cm |
| Buitenmaten (l x b x h) | 200 x 230 x 140 cm |
| Type koelmiddel | R-290, 120 gram |
| Versie | 5-tons |