MS T&T Cleaner is een een sterke, krachtige en breed inzetbare alkalische schuimreiniger voor de reiniging van voertuigen en gelakte oppervlakken. Door reiniging met MS T&T Cleaner 2.0 kunnen ziekteverwekkers buiten de deur worden gehouden.
Verkrijgen in verschillende formaten
Opslagtemperatuur: tussen 12ºC en 45ºC
Samenstelling:Alkali, zepen, bevochtigers, hardheidsbinders, stabilisatoren, corrosiebeschermers en emulgatoren
Toediening:Geschikt voor gebruik in sproei- en hoge druk toepassingen (greenline, schuimpistool, schuimlans)
Toepassing:Geschikt voor reiniging van voertuigen, vaartuigen, vloeren, wanden en productieapparatuur bij de levensmiddelenverwerking
Bijzonderheden:Lastige vervuilingen, waaronder vliegen en ingedroogde resten.
Dosering:| Reiniging of desinfectie | Reiniging |
| Schuimend | Ja |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Kracht | ★★★★✩ |
| Type reiniger | Alkalisch |
| Dosering maximaal | 3 % |
| Gebruik | Regelmatig |
| Toepassing op | Voertuiglak |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Relatieve dichtheid bij 20°C | 1.16 |
| Contacttijd minimum | 3 min |
| Inhoud | 1 kg |
| Stuks | 1 |
| Dosering minimaal | 1 % |
| Verpakkingsinhoud | 0.86 L |
| UN-nummer | UN1719-LQ1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Registratie | Niet van toepassing |
| Aansluiting | DIN61 |
| Opslagtemperatuur | 12 – 45 °C |
| Verwijdert | Voer, Mest, Zand, Urine |
| Contacttijd maximum | 10 min |
| Behandeling van | Productie apparatuur, Voertuigen |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
MS T&T Cleaner is een een sterke, krachtige en breed inzetbare alkalische schuimreiniger voor de reiniging van voertuigen en gelakte oppervlakken. Door reiniging met MS T&T Cleaner 2.0 kunnen ziekteverwekkers buiten de deur worden gehouden.
Verkrijgen in verschillende formaten
Opslagtemperatuur: tussen 12ºC en 45ºC
Samenstelling:Alkali, zepen, bevochtigers, hardheidsbinders, stabilisatoren, corrosiebeschermers en emulgatoren
Toediening:Geschikt voor gebruik in sproei- en hoge druk toepassingen (greenline, schuimpistool, schuimlans)
Toepassing:Geschikt voor reiniging van voertuigen, vaartuigen, vloeren, wanden en productieapparatuur bij de levensmiddelenverwerking
Bijzonderheden:Lastige vervuilingen, waaronder vliegen en ingedroogde resten.
Dosering:| Reiniging of desinfectie | Reiniging |
| Schuimend | Ja |
| CLP-wetgeving | Dit artikel valt onder CLP-wetgeving. Lees voor gebruik de veiligheidsvoorschriften. |
| Kracht | ★★★★✩ |
| Type reiniger | Alkalisch |
| Dosering maximaal | 3 % |
| Gebruik | Regelmatig |
| Toepassing op | Voertuiglak |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Relatieve dichtheid bij 20°C | 1.16 |
| Contacttijd minimum | 3 min |
| Inhoud | 1 kg |
| Stuks | 1 |
| Dosering minimaal | 1 % |
| Verpakkingsinhoud | 0.86 L |
| UN-nummer | UN1719-LQ1 |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Registratie | Niet van toepassing |
| Aansluiting | DIN61 |
| Opslagtemperatuur | 12 – 45 °C |
| Verwijdert | Voer, Mest, Zand, Urine |
| Contacttijd maximum | 10 min |
| Behandeling van | Productie apparatuur, Voertuigen |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |