De Detruirat ratten/muizenval is een val waarbij ratten en muizen snel en pijnloos worden gedood door een elektrische schok.
De ratten/muizenval werkt op 12V, maar kan door de bijgeleverd adapter op netstroom (230V) aangesloten worden.
Tunneldiameter: 75 mm
Toepassing:Enkel voor binnen gebruik.
| Lengte | 65.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Doeltreffend tegen knaagdieren | Rat |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 8.9 kg |
| Hoogte | 40.5 cm |
| Breedte | 20.5 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Ongediertebestrijding | Klem/Val |
| Spanning | 230 V |
De Detruirat ratten/muizenval is een val waarbij ratten en muizen snel en pijnloos worden gedood door een elektrische schok.
De ratten/muizenval werkt op 12V, maar kan door de bijgeleverd adapter op netstroom (230V) aangesloten worden.
Tunneldiameter: 75 mm
Toepassing:Enkel voor binnen gebruik.
| Lengte | 65.5 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Doeltreffend tegen knaagdieren | Rat |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gewicht | 8.9 kg |
| Hoogte | 40.5 cm |
| Breedte | 20.5 cm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Aandrijving | Netstroom |
| Ongediertebestrijding | Klem/Val |
| Spanning | 230 V |