De compacte en duurzame kunststof muizentunnel is geschikt voor verschillende soorten lokaas en kan door zijn smalle afmetingen perfect gebruikt worden op plaatsen met weinig ruimte.
Kan worden gebruikt met lokaasblokken, graan, pasta in zakjes of trays of met 2 kunststof muizenklemmen
| Lengte | 320 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Doeltreffend tegen knaagdieren | Muis |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 111 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Ongediertebestrijding | Lokdoos |
| Kleur | Zwart |
De compacte en duurzame kunststof muizentunnel is geschikt voor verschillende soorten lokaas en kan door zijn smalle afmetingen perfect gebruikt worden op plaatsen met weinig ruimte.
Kan worden gebruikt met lokaasblokken, graan, pasta in zakjes of trays of met 2 kunststof muizenklemmen
| Lengte | 320 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Doeltreffend tegen knaagdieren | Muis |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Hoogte | 111 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Ongediertebestrijding | Lokdoos |
| Kleur | Zwart |