Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Het MS Fly Tape kleeflint is een milieuvriendelijke oplossing voor het vangen van vliegen en andere vliegende insecten in stallen, schuren en woningen.
| Lengte | 500 m |
| Toepassingsmethode | Lok, vang |
| Stuks | 1 |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, In de stal |
| Doeltreffend tegen insecten | Fruitvlieg, Mug, Motmug, Stalvlieg, Vlieg |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 4.6 mm |
| Type bestrijdingsmiddel | Biologisch |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Levensfase | Volwassen insect |
Het MS Fly Tape kleeflint is een milieuvriendelijke oplossing voor het vangen van vliegen en andere vliegende insecten in stallen, schuren en woningen.
| Lengte | 500 m |
| Toepassingsmethode | Lok, vang |
| Stuks | 1 |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, In de stal |
| Doeltreffend tegen insecten | Fruitvlieg, Mug, Motmug, Stalvlieg, Vlieg |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Breedte | 4.6 mm |
| Type bestrijdingsmiddel | Biologisch |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Levensfase | Volwassen insect |