Diatomix is een poeder met insecticidewerking op basis van diatomeeënaarde. Zijn sterk uitdrogend vermogen elimineert insecten en mijten zoals bloedluis bij kippen (Dermanyssus gallinae), kattenvlooien (Ctenocephalides felis) en kruipende insecten zoals mieren (Lasius niger), kakkerlakken en pissebedden.
Toegelaten voor gebruik in pluimveebedrijven en andere veeteeltgebouwen.
BE: BE-REG-01683
Samenstelling:De werkzame stof siliciumdioxide / kieselguhr is samengesteld uit fossiele diatomeeën (ook bekend als diatomeeënaarde), een amorfe (niet-kristallijne) vorm van siliciumdioxide die voorkomt in de natuur. De werkzame stof verwijdert het vet uit de cuticula (opperhuid) wat leidt tot uitdroging van insecten. Ongedierte sterft na een paar uur.
Dosering:Bloedluis (Dermanyssus gallinae, mijten), pissebedden, kruipende insecten zoals zilvervisjes, vlooien en mieren
| Lengte | 23.9 cm |
| Toepassingsmethode | Spuiten, Smeren |
| Stuks | 1 |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, Buiten, Ruimte met dieren , Ruimte zonder dieren |
| Doeltreffend tegen insecten | Mier, Vlo, Bloedluis, Zilvervisje |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie. Dit product behoort tot het gesloten circuit van België |
| Hoogte | 27.4 cm |
| Breedte | 23.9 cm |
| Type bestrijdingsmiddel | Biologisch |
| Diergroep | Pluimvee |
| Inhoud | 2 kg |
| Levensfase | Volwassen insect |
Diatomix is een poeder met insecticidewerking op basis van diatomeeënaarde. Zijn sterk uitdrogend vermogen elimineert insecten en mijten zoals bloedluis bij kippen (Dermanyssus gallinae), kattenvlooien (Ctenocephalides felis) en kruipende insecten zoals mieren (Lasius niger), kakkerlakken en pissebedden.
Toegelaten voor gebruik in pluimveebedrijven en andere veeteeltgebouwen.
BE: BE-REG-01683
Samenstelling:De werkzame stof siliciumdioxide / kieselguhr is samengesteld uit fossiele diatomeeën (ook bekend als diatomeeënaarde), een amorfe (niet-kristallijne) vorm van siliciumdioxide die voorkomt in de natuur. De werkzame stof verwijdert het vet uit de cuticula (opperhuid) wat leidt tot uitdroging van insecten. Ongedierte sterft na een paar uur.
Dosering:Bloedluis (Dermanyssus gallinae, mijten), pissebedden, kruipende insecten zoals zilvervisjes, vlooien en mieren
| Lengte | 23.9 cm |
| Toepassingsmethode | Spuiten, Smeren |
| Stuks | 1 |
| Waar aan te brengen | In verblijfsruimten, Buiten, Ruimte met dieren , Ruimte zonder dieren |
| Doeltreffend tegen insecten | Mier, Vlo, Bloedluis, Zilvervisje |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Biociden | Gebruik biociden veilig: Lees vóór gebruik eerst het etiket en de productinformatie. Dit product behoort tot het gesloten circuit van België |
| Hoogte | 27.4 cm |
| Breedte | 23.9 cm |
| Type bestrijdingsmiddel | Biologisch |
| Diergroep | Pluimvee |
| Inhoud | 2 kg |
| Levensfase | Volwassen insect |