De voerkruiwagen is een zeer sterke kruiwagen voor het eenvoudig verplaatsen van voer; de wagen is eenvoudig te reinigen waardoor bacteriën geen kans krijgen zich te ontwikkelen in eventuele voederresten.
De kruiwagen is vervaardigd uit hoogwaardig polyethyleen; dit beschermt tegen UV-straling, vorst, reiniging- en desinfectiemiddelen en het reinigen met hoge druk.
| Diepte | 80 cm |
| Materiaal frame | Gegalvaniseerd |
| Materiaal bak | Kunststof |
| Bakinhoud | 330 L |
| Gewicht | 45 kg |
| Type voertuig | Stalkruiwagen met kantelmechanisme |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 81 cm |
| Draaggewicht | 230 kg |
| Aantal banden | 2 |
| Lengte | 160 cm |
| Stuks | 1 |
| Onder andere geschikt voor | Voer |
| Inzetbaarheid | Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Kleur bak | Grijs |
| Type band | Luchtband |
| Kleur | Grijs |
De voerkruiwagen is een zeer sterke kruiwagen voor het eenvoudig verplaatsen van voer; de wagen is eenvoudig te reinigen waardoor bacteriën geen kans krijgen zich te ontwikkelen in eventuele voederresten.
De kruiwagen is vervaardigd uit hoogwaardig polyethyleen; dit beschermt tegen UV-straling, vorst, reiniging- en desinfectiemiddelen en het reinigen met hoge druk.
| Diepte | 80 cm |
| Materiaal frame | Gegalvaniseerd |
| Materiaal bak | Kunststof |
| Bakinhoud | 330 L |
| Gewicht | 45 kg |
| Type voertuig | Stalkruiwagen met kantelmechanisme |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Hoogte | 80 cm |
| Breedte | 81 cm |
| Draaggewicht | 230 kg |
| Aantal banden | 2 |
| Lengte | 160 cm |
| Stuks | 1 |
| Onder andere geschikt voor | Voer |
| Inzetbaarheid | Stal |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
| Kleur bak | Grijs |
| Type band | Luchtband |
| Kleur | Grijs |