Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Deze kalveriglo is een robuust en zeer groot groepshok inclusief hekwerk voor 6 kalveren; ideaal voor het opfokken van kalveren in kleine groepen.
De Kalveriglo wordt als "bouwpakket" geleverd inclusief hekwerk, 6 kunststof emmers, emmerhouders, 2 voerbakken, 3 luchtschijven, borgringen en bevestigingsmateriaal.
Let op: De Kalveriglo groepshok compleet, 6-kalfs wordt geleverd zonder tussenhek (hekwerk waarmee de iglo en het buitenverblijf gescheiden kan worden).
| Aantal kalveren | 6 |
| Dak | Ja |
| Hekwerk maten (l x b x h) | 252 x 252 x 100 cm |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Overig materiaal | Gegalvaniseerd |
| Hoogte | 200 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Buitenruimte | 6,5 m² |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Lengte | 300 cm |
| Stuks | 1 |
| Binnenmaten (l x b x h) | 265 x 226 x 182 cm |
| Materiaal behuizing | Kunststof: Polyethyleen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Buitenmaten (l x b x h) | 300 x 240 x 200 cm |
| Binnenruimte | 6,5 m² |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Type behuizing | Kalveriglo |
| Hekwerk | Ja |
| Mobiel VS Stationair | Stationair |
Deze kalveriglo is een robuust en zeer groot groepshok inclusief hekwerk voor 6 kalveren; ideaal voor het opfokken van kalveren in kleine groepen.
De Kalveriglo wordt als "bouwpakket" geleverd inclusief hekwerk, 6 kunststof emmers, emmerhouders, 2 voerbakken, 3 luchtschijven, borgringen en bevestigingsmateriaal.
Let op: De Kalveriglo groepshok compleet, 6-kalfs wordt geleverd zonder tussenhek (hekwerk waarmee de iglo en het buitenverblijf gescheiden kan worden).
| Aantal kalveren | 6 |
| Dak | Ja |
| Hekwerk maten (l x b x h) | 252 x 252 x 100 cm |
| Gevaarlijk product | Ja |
| Overig materiaal | Gegalvaniseerd |
| Hoogte | 200 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Buitenruimte | 6,5 m² |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Lengte | 300 cm |
| Stuks | 1 |
| Binnenmaten (l x b x h) | 265 x 226 x 182 cm |
| Materiaal behuizing | Kunststof: Polyethyleen |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Buitenmaten (l x b x h) | 300 x 240 x 200 cm |
| Binnenruimte | 6,5 m² |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Type behuizing | Kalveriglo |
| Hekwerk | Ja |
| Mobiel VS Stationair | Stationair |