Comfortabele koppelbare rubber mat, bedoeld als ondergrond voor in ligboxen
| Lengte | 175 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 5 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 40 kg |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Zwart |
Comfortabele koppelbare rubber mat, bedoeld als ondergrond voor in ligboxen
| Lengte | 175 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Rubber |
| Garantie | 5 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 40 kg |
| Hoogte | 2.3 cm |
| Breedte | 115 cm |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Zwart |
:format(webp))
Gratis Altrad stalkruiwagen t.w.v. €300
Gratis MS Schippers Altrad stalkruiwagen (limited edition) bij dit geselecteerde product, alleen geldig vanaf €2.000 excl. btw. Geldig t/m 31 mei. 1 per klant.
Bij aanschaf van dit product dient u zelf zorg te dragen voor het lossen van de vrachtwagen d.m.v. een heftruck of verreiker.