Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
Het Buddex Onthoornapparaat op gas is een professioneel apparaat van de beste kwaliteit voor het onthoornen van kalveren.
Het Buddex onthoornapparaat wordt geleverd inclusief branderkop, 2 gasbussen, bijbehorend gereedschap en praktische metalen opbergbox.
Behuizing: RVS
Toepassing:Voor het verwijderen van de horens van kalveren
| Lengte | 31 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Gebruikstemperatuur | 650 °C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 630 g |
| Opwarmtijd | 650°C: 3 minuten |
| Diergroep | Rundvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 20 mm |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Kleur | Groen |
Het Buddex Onthoornapparaat op gas is een professioneel apparaat van de beste kwaliteit voor het onthoornen van kalveren.
Het Buddex onthoornapparaat wordt geleverd inclusief branderkop, 2 gasbussen, bijbehorend gereedschap en praktische metalen opbergbox.
Behuizing: RVS
Toepassing:Voor het verwijderen van de horens van kalveren
| Lengte | 31 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Gebruikstemperatuur | 650 °C |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Gewicht | 630 g |
| Opwarmtijd | 650°C: 3 minuten |
| Diergroep | Rundvee, Geiten |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Diameter | 20 mm |
| Specifieke diergroep | Kalf |
| Kleur | Groen |