Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
De MS Tornades is een groot model vernevelapparaat; speciaal ontwikkeld voor het snel en efficiënt reinigen en desinfecteren van vleeskuikenstallen.
De MS Tornades is verkrijgbaar in verschillende varianten (model, aandrijvingen en capaciteiten).
Zie gebruiksaanwijzing op etiket desinfectie- of reinigingsmiddel
| Type pomp | Membraan |
| Toepassingsmethode | Reinigen, Desinfecteren, Bevochtigen |
| Pompdruk | 40 bar |
| Inhoud handwastank | 10 L |
| Gewicht | 480 kg |
| Bereik | 12 m |
| Hoogte | 260 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Vernevelbereik | 12 m² |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 1500 L |
| Schakelaar | Geen |
| Tankinhoud | 1500 L |
| Lengte | 295 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Kunststof: Polyethyleen |
| Operationele inzet | Tractor getrokken |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Pluimvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Inhoud spoeltank | 65 L |
| Aandrijving | Aftakas |
| Pomp capaciteit maximaal | 140 L/min |
De MS Tornades is een groot model vernevelapparaat; speciaal ontwikkeld voor het snel en efficiënt reinigen en desinfecteren van vleeskuikenstallen.
De MS Tornades is verkrijgbaar in verschillende varianten (model, aandrijvingen en capaciteiten).
Zie gebruiksaanwijzing op etiket desinfectie- of reinigingsmiddel
| Type pomp | Membraan |
| Toepassingsmethode | Reinigen, Desinfecteren, Bevochtigen |
| Pompdruk | 40 bar |
| Inhoud handwastank | 10 L |
| Gewicht | 480 kg |
| Bereik | 12 m |
| Hoogte | 260 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Vernevelbereik | 12 m² |
| Handleiding | Lees voor gebruik te allen tijde de gebruiksaanwijzing |
| Inhoud | 1500 L |
| Schakelaar | Geen |
| Tankinhoud | 1500 L |
| Lengte | 295 cm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | Gegalvaniseerd, Kunststof: Polyethyleen |
| Operationele inzet | Tractor getrokken |
| Garantie | 1 jaar vanaf leverdatum, er geldt geen garantie op slijtage-onderdelen / oneigenlijk gebruik / breukschade / verzuim in onderhoud |
| Diergroep | Pluimvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Inhoud spoeltank | 65 L |
| Aandrijving | Aftakas |
| Pomp capaciteit maximaal | 140 L/min |