De puntstraalnozzle is een nozzle voor het snel en intensief reinigen van oppervlakken en materialen.
Gebruik voor kwetsbare materialen als auto’s een lagere druk. Voer vloeren, muren en harde materialen kan een hogere druk gebruik worden
| Geschikt voor | Wand, Vloer, Materiaal, Stalreiniging, Voertuig |
| Minimale werkdruk | 3 bar |
| Spuithoek | 0º |
| Aansluiting ingang | 1/4" Buitendraad |
| Maximale werkdruk | 500 bar |
| Waterafgifte maximaal | 9.9 L/min |
| Typenummer | 020 |
| Waterafgifte minimaal | 0.8 L/min |
| Druk | Hoge druk |
| Diameter | 16 mm |
| Capaciteit | 6L/min (200 bar) |
| Lengte | 20 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Straal | Punt |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gatgrootte | 0,84 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |
De puntstraalnozzle is een nozzle voor het snel en intensief reinigen van oppervlakken en materialen.
Gebruik voor kwetsbare materialen als auto’s een lagere druk. Voer vloeren, muren en harde materialen kan een hogere druk gebruik worden
| Geschikt voor | Wand, Vloer, Materiaal, Stalreiniging, Voertuig |
| Minimale werkdruk | 3 bar |
| Spuithoek | 0º |
| Aansluiting ingang | 1/4" Buitendraad |
| Maximale werkdruk | 500 bar |
| Waterafgifte maximaal | 9.9 L/min |
| Typenummer | 020 |
| Waterafgifte minimaal | 0.8 L/min |
| Druk | Hoge druk |
| Diameter | 16 mm |
| Capaciteit | 6L/min (200 bar) |
| Lengte | 20 mm |
| Stuks | 1 |
| Materiaal | RVS |
| Straal | Punt |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Gatgrootte | 0,84 mm |
| Diergroep | Rundvee, Varkens, Pluimvee, Schapen, Geiten, Overig |