Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
MS Tag Round is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel met robuuste metalen punt voor varkens, runderen en schapen.
De MS Tag Round oormerken met robuuste metalen punt zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
| Lengte pin | 24 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Metalen punt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Kleur | Blauw |
| Dikte | 1.1 mm |
MS Tag Round is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel met robuuste metalen punt voor varkens, runderen en schapen.
De MS Tag Round oormerken met robuuste metalen punt zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
| Lengte pin | 24 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Punt type (mannelijk) | Metalen punt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Kleur | Blauw |
| Dikte | 1.1 mm |