Het MS Tag Round UHF Little oormerk is een duurzaam en kwalitatief hoogwaardig elektronisch vrouwelijk oormerk voor jonge biggen. Met RFID elektronische identificatie kunnen dieren automatisch worden herkend en kan dierinformatie automatisch worden verzameld en vastgelegd.
De MS Tag Round UHF Little Transponder is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
De oormerken kunnen uitgelezen worden met een draagbare of vaststaande UHF oormerkreaders.
Oormerktang
Bijzonderheden:| Type elektronisch oormerk | UHF |
| Verpakking oormerk | Bakje |
| Dikte | 11.5 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Diameter | 29.3 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Blauw |
Het MS Tag Round UHF Little oormerk is een duurzaam en kwalitatief hoogwaardig elektronisch vrouwelijk oormerk voor jonge biggen. Met RFID elektronische identificatie kunnen dieren automatisch worden herkend en kan dierinformatie automatisch worden verzameld en vastgelegd.
De MS Tag Round UHF Little Transponder is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
De oormerken kunnen uitgelezen worden met een draagbare of vaststaande UHF oormerkreaders.
Oormerktang
Bijzonderheden:| Type elektronisch oormerk | UHF |
| Verpakking oormerk | Bakje |
| Dikte | 11.5 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Open |
| Elektronisch of visueel oormerk | Elektronisch |
| Diameter | 29.3 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 1 |
| Bedrukking | Bedrukt |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Blauw |