MS Tag Round Chain Little is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel op ketting voor biggen. De oormerken kunnen middels de MS TagMatic snel en eenvoudig semi-automatisch worden ingebracht.
Enkel toepasbaar met de MS TagMatic oormerkenautomaat en in combinatie met het MS Tag Round Chain Little mannelijk oormerkdeel op rol.
Minimale bestelhoeveelheid is 2000 stuks. De MS Tag Round Chain Little oormerken zijn verkrijgbaar is verschillende kleuren.
MS Tagmatic + MS Multibehandelwagen
| Ketting | Ja |
| Verpakking oormerk | Rol |
| Dikte | 1.1 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |
MS Tag Round Chain Little is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel op ketting voor biggen. De oormerken kunnen middels de MS TagMatic snel en eenvoudig semi-automatisch worden ingebracht.
Enkel toepasbaar met de MS TagMatic oormerkenautomaat en in combinatie met het MS Tag Round Chain Little mannelijk oormerkdeel op rol.
Minimale bestelhoeveelheid is 2000 stuks. De MS Tag Round Chain Little oormerken zijn verkrijgbaar is verschillende kleuren.
MS Tagmatic + MS Multibehandelwagen
| Ketting | Ja |
| Verpakking oormerk | Rol |
| Dikte | 1.1 mm |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Diameter | 27 mm |
| Specifieke diergroep | Big |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Little |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Round |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Varkens |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Geel |