MS Tag Jumbo is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor runderen.
De MS Tag Jumbo oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Lengte pin | 24 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Hoogte | 74 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| Punt type (mannelijk) | Robuust metalen punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco, gereed voor bedrukking (laser batch) |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Messing, Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Jumbo |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Wit |
MS Tag Jumbo is een kwalitatief hoogwaardig mannelijk oormerkdeel voor runderen.
De MS Tag Jumbo oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Lengte pin | 24 mm |
| Diameter pin | 5.6 mm |
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Hoogte | 74 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| Punt type (mannelijk) | Robuust metalen punt |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Mannelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco, gereed voor bedrukking (laser batch) |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Messing, Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Jumbo |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Reden niet retourneren | Dit product wordt speciaal voor u besteld en kan na bestelling niet meer geannuleerd of na ontvangst geretourneerd worden. |
| Kleur | Wit |