Dit product is niet meer beschikbaar bij MS Schippers
MS Tag Medium is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel voor zeugen, runderen en herten.
De MS Tag Medium oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Medium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Kleur | Geel |
MS Tag Medium is een kwalitatief hoogwaardig vrouwelijk oormerkdeel voor zeugen, runderen en herten.
De MS Tag Medium oormerken zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Oormerktang
| Verpakking oormerk | Plastic zak |
| Perforatie type (vrouwelijk) | Gesloten |
| Elektronisch of visueel oormerk | Visueel |
| Hoogte | 57 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| UV-bestendig | Ja |
| Oormerkdeel | Vrouwelijk |
| Stuks | 100 |
| Bedrukking | Blanco |
| Type sluiting pin | Standard |
| Materiaal | Kunststof: Thermoplastisch polyurethaan (TPU) |
| Oormerk model | Medium |
| Garantie | Standaard, conform onze algemene service & garantie voorwaarden, vermeld onder het kopje "Klantenservice -> Klachten & Retour" onderaan deze webpagina. |
| Diergroep | Rundvee |
| Kleur | Geel |